Wynajem samochodów sportowych

Jeśli w Twoim garażu nie parkuje jeszcze kosztowne auto o wyścigowej sylwetce – nic straconego. Osobom, które cenią szybką jazdę, oferujemy wynajem samochodów sportowych w Bielsku-Białej i okolicach. Własny wóz jest drogi w utrzymaniu, dlatego tym bardziej możesz od czasu do czasu skorzystać z opcji wypożyczenia. Na naszym parkingu czekają na Ciebie maszyny o dużych możliwościach, które sprawdzisz na profesjonalnym torze. Zafunduj sobie dzień lub weekend z idealnie utrzymanymi pojazdami do sportowej jazdy.

Wypożyczalnia aut sportowych w Bielsku-Białej

Prestiżowe modele z naszej oferty to także świetna opcja, jeśli chodzi o wynajem aut sportowych o reprezentacyjnym charakterze. Ich szybkość i zwrotność sprawdzisz na torze. Oprócz 6 sekund do setki wyróżnia je luksusowe wykończenie, dzięki czemu zapewnią kierowcy niebanalny wizerunek. W BRacing.pl czekają na Ciebie dwa wyjątkowe modele: Chevrolet Camaro 6.2 V8 2SS i Fiat Coupe 20V Turbo. Nasze pojazdy są gotowe do użytku od ręki, z opcją dostarczenia w umówione miejsce. Posiadają kompletną dokumentację techniczną i są przygotowane do jazdy na torze. Zdecyduj się na wynajem aut sportowych w Bielsku-Białej oraz całym regionie i sprawdź, jaką przyjemność można czerpać z dynamicznej jazdy.

Wynajem aut sportowych premium – Twój sposób na motosport

Podczas jazdy na torze należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa zgodnie z jego regulaminem. Nasze wozy doskonale nadają się dla początkujących adeptów motosportu, którzy chcieliby ocenić własne umiejętności. Przed inwestycją we własne cztery kółka z tuningiem sprawdź, od jakiego poziomu będziesz musiał zacząć szkolenie. Płynne prowadzenie, doskonałe przyspieszenie i komfortowe wyposażenie kabiny zapewnią niezwykłe wrażenia z jazdy. Sięgnij po jedno z naszych aut, które możesz wypożyczyć na dowolny okres – od 3 godzin do miesiąca, a nawet na dłużej. Wynajem takich samochodów to odpowiedni pomysł na dobry start do przygody za kółkiem w wersji wyścigowej. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem i warunkami usługi.